Czerniejewo: Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn

22 lutego w czerniejewskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się Turniej piłki nożnej dla rocznika 2011 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Czerniejewo - Pana Tadeusza Szymanka. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z Czerniejewa, Żydowa, Kłecka, Swarzędza, Rokietnicy i Wrześni.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez klub sportowy Fara Pelikan Żydowo pod patronatem burmistrza Miasta i Gminy Czerniejewo.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Zagrali każdy z każdym.
Oto rezultaty:
FZG Kłecko - Fara Pelikan 3:2
Fara Pelikan - Meblorz Swarzędz 1:0
Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy - Fara 2:3
Fara Pelikan - APR Rokietnica 5:2
Czarni Czerniejewo - Fara Pelikan 2:2
Po emocjonujących zawodach zajmujemy 2 miejsce w Turnieju oraz zdobywamy statuetkę najlepszego strzelca dla Michała Graczyka zdobywcy 9 bramek!

Tym samym puchar burmistrza Miasta i Gminy Czerniejewo - Tadeusza Szymanka zdobyła Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Fara Pelikan Żydowo, a ostatnie miejsce na podium zdobyli Czarni Czerniejewo.
IV miejsce - FZG Kłecko, V miejsce - APR Rokietnica, VI miejsce - Meblorz Swarzędz.

Statuetka najlepszego strzelca trafiła do Michała Graczyka z Fara Pelikan Żydowo - zdobywcy 9 bramek. Tytuł najlepszego zawodnika Turnieju zdobył Filip Janiszewski, a bramkarza - Dawid Napierała, ze Szkółki Piłkarskiej Waldemara Przysiudy.

Podpalenia w gminie Czerniejewo: kolejna odsłona rozprawy Łukasza U.

Podpalenia w Golimowie: kolejna odsłona rozprawy Łukasza U.