To dają do jedzenia dzieciom w szpitalach! [ZDJĘCIA] Keczup, papka z ziemniaków i rozgotowane... coś

Od zawsze wiadomo, że odpowiednia dieta to podstawa zdrowia. Ta wiedza najwyraźniej nie dotarła do niektórych szpitali dziecięcych, gdzie maluchom serwowane są paskudne dania. Dla porównania jest tu też kilka przykładów z zagranicznych szpitali. Choć przyznać trzeba, że w niektórych polskich placówkach nie jest najgorzej. Sami sprawdźcie, gdzie warto leczyć dziecko w Polsce.

Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?

Wideo

ow

  • Dziennik Zachodni
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.12.2018, 22:54

A co na to minister zdrowia? A gdzie jest sanepid?

14.12.2018, 20:41

Dziwny zwyczaj pacjent trafia na oddział godzina 14 gdyż musi nawet od rana przejść parę procedur nim trafi na salę chorych . Pacjentowi nawet nie należało się pierwsze danie zupa . Musiał nieraz głodować do kolacji aż dostał posiłek . Natomiast jak dostajemy wypis powiedzmy z kliniki jest pobyt od dnia do dnia ? Nic z tego nie rozumiem ? Na drugi raz pójdę do księgowości celem wytłumaczenia dziwnego zjawiska głodzenia pacjenta na czyją korzyść .Następny dzień zabieg znów nie dostanie śniadania . Po zabiegu cały przestraszony albo obolały ani niema nieraz ochotę na obiad pakuje swój bagaż odbiera wypis kliniczny i opuszcza oddział kliniczny jak najszybciej . Też słyszałem jak pacjenci mówili jak zjem obiad który mi przysługuję dopiero opuszczę oddział kliniczny nawet według mnie byli to pacjenci bogaci .

14.12.2018, 19:53

Nie będę komentował odnośnie serwowania posiłków obecnie Pamiętam czasy jak się kosztem pacjentów dokarmiało lekarzy w Klinice na dyżurach . Pamiętam też jak jedna salowa na popołudniowych zmianach oszukiwała pacjentów gdyż zapraszała cała rodzinę na kolację do Kliniki Przeprowadziłem śledztwo gdyż nawet potrafiła z patyczków wyciągać kiełbasę dla lekarza albo dla rodzinki . Zszedłem parokrotnie do kuchni głównej w pobliżu pomieszczeń Braci Bonifratrów z zapytaniem ile sztuk kiełbasy nabiły na patyczki . Okazało się że jednak salowa zaniżała jeszcze i tak głodowe porcje . Była granda nie z tej ziemi Zdałem relację lekarzom którzy nie mieli dyżurów w Klinice . Jak chciałeś mieć lżejszy opatrunek gipsowy ogromnej wielkości to też trzeba było najlepiej kupić parę butelek wódki . Pracownik który pracował w gipsowni znów zapraszał pewnych lekarzy na darmowe picie alkoholu .

22.09.2018, 20:46

pacjent to zło konieczne

19.09.2018, 11:03

Chory kraj, w którym więźniowie, mordercy, złodzieje i gwałciciele w więzieniach są lepiej traktowani i karmieni niż dzieci w szpitalach...

18.09.2018, 13:27

Wszyscy wszystko wiedzą i nic z tym nie robią. Powinno się bardzie prześwietlać szpitale przychodnie i całą służbę zdrowia w kierunku roztrwaniania pieniędzy, które dostają.Papier wszystko przyjmie. Już widzę te rozpiski.Nawet przekręty są u takich lekarzy pierwszego kontaktu, którzy jawnie dając pacjentowi jedną receptę wypisują przy nim trzy. na jego nazwisko.W szpitalach dopiero mają pole do popisu i przeznaczają kasę na wszystko tylko nie na pacjenta.Szok i niedowierzanie.

18.09.2018, 07:19

od kiedy to cos dziwnego? jeszcze zalozenie ze tylko dzieciom

17.09.2018, 13:08

Z czegoś trzeba zrezygnować, żeby utrzymać etaty szamanów ... wróć! księży kapelanów w szpitalach. Bóg sprawił, że trafiło na posiłki dla dzieci.

17.09.2018, 12:17

To jest wątek dotyczący artykułu To dają do jedzenia dzieciom w szpitalach! [zobacz zdjęcia]

16.09.2018, 13:09

No tak ale po co robić sensacje? Wiadomo nie od dziś ze służbie zdrowie brakuje pieniędzy. Chcecie by wasze dzieci nakarmili w szpitalu czy wyleczyli? Gdy brakuje funduszy administracja musi podejmować ciężkie decyzje.

11.09.2018, 21:16

Mniam mniam, same smakołyki. Super jedzonko....

10.09.2018, 07:19

Jedzenie w naszym Sławieńskim szpitalu to porażka.. Czlowiek boi sie tego dotknąć.. Ajak wezmiesz coś ze sobą do szpitala to jeszcze dostaniesz opier**l ze masz jeść to co daja..

09.09.2018, 23:39

Źle oceniamy. Dla poprawy zdrowia powinny być owoce i warzywa a nie parówki, glutaminian, glifosat, konserwanty czy tłuszcze trans. Niestety szpitale nie wiedza co to zdrowe odżywianie.

09.09.2018, 22:55

Dorośli nic lepszego nie dostają.